Kamieniarstwo budowlane - Łomża. Nagrobki, pomniki, kominki, blaty kuchenne z marmuru i granitu.

Niepowtarzalne wzory nagrobków oraz pomników blisko miasta Łomży z graniu oraz marmuru

Wykonujemy nagrobki, pomniki, kominki, posadzki, ściany, schody, blaty kuchenne z marmuru, granitu oraz kompozytów – Łomża – podlaskie

O firmie

O firmie

Firma JW Granit działa od 1978 r. Ta rodzinna firma świadczy usługi na terenie Łomży w województwie podlaskim. Nasze długoletnie doświadczenie jest gwarancją usług na najwyższym poziomie i wyrobów o wysokiej jakości. Surowiec potrzebny do naszej produkcji pochodzi z całego świata. Nowoczesne linie technologiczne i wykwalifikowani pracownicy pozwalają nam na szybką i profesjonalną realizację zleceń.

Firma JW Granit zajmuje się produkcją i montażem wyrobów kamieniarskich najwyższej klasy, zarówno pod względem wytrzymałości, trwałości, jak również wzornictwa.

Bogata oferta obejmuje nagrobki, posadzki i ściany, blaty kuchenne, elementy wykończeniowe kuchni, elewacje, kominki i inne elementy zewnętrzne i wewnętrzne. Wszystkie produkty i usługi wykonywane są przy użyciu nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii a wysoce kompetentna i wyszkolona kadra jest gwarantem ich najwyższej jakości.

Służymy doradztwem w zakresie wyboru materiałów i wzorów w oparciu o bogatą ofertę gotowych wyrobów, katalogów firmowych, próbek materiałów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje klientów – chętnie zrealizujemy ich własne pomysły.

Na produkty i usługi udzielimy GWARANCJI, a także zaoferujemy serwis pogwarancyjny.

Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl Canada Goose jas