NAJWIĘKSZY ZAKŁAD KAMIENIARSKI W REGIONIE

Kamieniarstwo budowlane

Zakład kamieniarski

Zajmujemy się szeroko pojętym kamieniarstwem budowlanym, obejmującym przygotowanie, pomiar i montaż wyrobów wykonanych z kamienia naturalnego i kompozytów.
Park maszynowy którym dysponujemy, pozwala nam na samodzielne przygotowanie wybranego przez Państwa materiału. Wykonujemy realizacje wewnątrz budynków i w otoczeniu posesji.

Nasza oferta:

Blaty – to ważny element kuchni, łazienki, czy salonu. Odpowiednio dobrany potrafi stworzyć niezwykły efekt. Firma JW Granit tworzy blaty z różnych materiałów: marmuru, granitu, piaskowca, czy konglomeratu. Wszystko zależy od upodobań klienta i wystroju wnętrza. Blaty trzeba odpowiednio wkomponować w klimat domu. Prawidłowo zainstalowany będzie nam służył przez lata.

Elewacje – elewacja to zewnętrzna powierzchnia ściany budynku z wszystkimi znajdującymi się na niej elementami. Odpowiednio dobrany kamień potrafi nadać budynkowi niepowtarzalny urok i przyciągać uwagę. Kamieniarstwo budowlane JW Granit tworzy elewacje różnego rodzaju: frontowe, tylne, boczne, ogrodowe. Elewacje tworzy się z granitu, marmuru, piaskowca, konglomeratu.

Kominki – wykonujemy kominki tradycyjne i nowoczesne według naszych wzorów lub propozycji naszych klientów, piękny kominek w domu tworzy ciepłą i rodzinną atmosferę

Łazienki – nawet niewielka ilość kamiennych detali sprawi, że Twoja łazienka będzie wyjątkowa, wykonujemy niepowtarzalne brodziki, blaty umywalkowe i wyjątkowe elementy dekoracyjne

Parapety – na zewnątrz polecamy pogatą ofertę granitów, wewnątrz domu doskonale spisują się marmury, trawertyny, konglomeraty.

Posadzki – posadzka to ostatnia warstwa podłogi o charakterze dekoracyjnym, piękna posadzka potrafi nadać wnętrzu niepowtarzalny klimat, ogromną zaletą podłóg wykonanych z kamienia naturalnego jest ich trwałość

Schody – zewnętrzne wykonuje się głównie z granitu lub piaskowca z zastosowaniem antypoślizgów, schody oraz stopnie mogą być najpiękniejszym meblem w twoim domu. Wystarczy pięknie wkomponować je w wystrój domu nadając mu wyjątkowy charakter.

Pozostałe – wykonujemy również nietypowe dekoracyjne elementy wykończeniowe, jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów,

Kamień ze względu na swoje walory estetyczne i wyjątkową trwałość jest wyjątkowym materiałem wykończeniowym. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką kamienia. Ze względu na wieloletnie doświadczenie, nie obawiamy się podejmowania bardziej wymagających zleceń.

Najwyższej jakości granity pochodzące z całego świata.

nagrobki • pomniki • elewacje • schody • posadzki • kominki • blaty • parapety

ZAKŁAD KAMIENIARSKI

JW GRANIT