Nagrobki Kolno – Zakład Kamieniarski

Firma JW Granit została założona przez Jana Wiśniewskiego w 1978 roku. Wiedza nabyta w ciągu tych kilkdziesięciu lat prowadzenia działalności i tradycji, pozwala nam skutecznie spełniać wszelkie wymogi stawiane przez wymagających Klientów.
Nasze nagrobki znane są i cenione nie tylko na terenie miast – Kolno, Łomża, Białystok ale całego województwa podlaskiego. Wykonujemy nagrobki i elementy budowlane z kilkunastu rodzajów granitów importowanych oraz krajowych w pełnej gamie kolorystycznej.
Nagrobki, grobowce oraz pomniki wykonujemy wykorzystując kilkaset gotowych wzorów jak również według indywidualnych zamówień klienta.
Oprócz nagrobków, z elementów budowlanych polecamy parapety, stopnie i podstopnie schodów, blaty kuchenne, lady sklepowe i galanterię kamieniarską.
Staramy się tworzyć produkty, które będą niepowtarzalne i zgodne z oczekiwaniami Klienta. Dzięki nowoczesnym maszynom do obróbki kamienia, które posiadamy, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu przystępne ceny oraz zagwarantować najwyższą jakość wykonania.
Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów i jego zastosowania zarówno na nagrobki jak i inne wyroby. Proponujemy również kompleksowy zakres usług związanych z ich montażem.
Nagrobki dla klientów z Kolna, Ostrowi Mazowieckiej, Łomży mogą Państwo obejrzeć w galerii, która znajduje się na naszej stronie. Znajdą tam Państwo szeroką gamę wzorów i kolorów kamienia.

Aktualnie posiadamy punkty obsługi klienta w Łomży i Piątnicy w których mogą Państwo nabyć nagrobki bądź inne artykuły wytworzone przez JW Granit. Jeden z naszych oddziałów znajduje się w Piątnicy i jest już znany od wielu lat. Natomiast nowy oddział w Łomży otworzyliśmy niedawno.

Zapraszamy Państwa serdecznie do naszych placówek.