Najlepsze nagrobki i pomniki granitowe – Łomża. Zakład Kamieniarski JW Granit działa na rynku od 1978 roku, oferując naszym Klientom usługi najwyższej możliwej jakości. Specjalizujemy się w kamieniarstwie i produkcji nagrobków granitowych na terenie województwa podlaskiego. Nasz zakład mieści się w Piątnicy w gminie Łomża. Nieustannie udoskonalamy wykorzystywane przez nas techniki, robiąc przy tym użytek z nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki temu nasz Zakład Kamieniarski jest w stanie spełnić wymagania wszystkich Klientów – nie tylko tych z Łomży, ale również z innych regionów Polski, a nawet za granicą.

Produkujemy nagrobki oraz pomniki różnych typów, przygotowywanych na bazie zamówień indywidualnych. Co ważne, zajmujemy się nie tylko tworzeniem nagrobków, ale też ich montażem w Łomży, a także w pozostałych miastach w kraju oraz za granicą. Kamieniarstwo to dziedzina, którą doskonale znamy i której oddajemy się w pełni.

Nasz Zakład Kamieniarski dysponuje własną pracownią 3D, dlatego jesteśmy w stanie wykonać nagrobki i pomniki w dowolnych ilościach. Swoje usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Zapraszamy do naszej galerii z przykładowymi realizacjami.