Nagrobki Ostrów Mazowiecka

JW Granit jest firmą istniejącą na polskim rynku od 1978 roku. W branży kamieniarskiej stawiamy na jakość. W naszej ofercie znajdują się nagrobki granitowe tworzone według projektów własnych lub klienta. Produkujemy również elementy budowlane: schody, blaty kuchenne, łazienkowe, biurowe, parapety, posadzki. Istnieje również możliwość wykonania nietypowych produktów z granitu i marmuru.

Nasza firma oferuje bogaty wybór nagrobków, blatów kuchennych, schodów oraz kominków. W ofercie znajdują się kamienie z całego świata o różnorodnej kolorystyce i strukturze, które są w stanie zaspokoić wszelkie oczekiwania klienta.

Dbając o jakość świadczonych przez nas usług nieustannie śledzimy najnowsze trendy w architekturze i dekoracji wnętrz aby służyć poradą i zaproponować naszym klientom najnowsze i oryginalne rozwiązania. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na wykonanie różnorodnych, nietypowych zamówień i w krótkim czasie. Każdy produkt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych jakościowo produktów po niskiej cenie. Naszym atutem są pomniki oraz nagrobki pojedyncze i podwójne, które wykonujemy od początku działalności.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Duży zapas magazynowy pozwala na natychmiastową realizację zamówień hurtowych.
Posiadamy możliwość dowozu zakupionego towaru do klienta. Nagrobki oferujemy klientom w takich miastach jak Ostrów Mazowiecka Kolno Warszawa Białystok.

Nagrobki oferowane w naszej firmie obrazujemy w galerii na naszych stronach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z montażu w miejscowości Ostrów Mazowiecka. W dodatku proponujemy naszym odbiorcom wszystko to, co związane jest z kamieniem a w szczególności granitem oraz marmurem. Prowadzimy także usługi kamieniarskie.

Każdy nasz Kupujący jest traktowany specjalnie, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, nietypowe plany, propozycje zleceniodawców. Służymy profesjonalną radą, zapewniamy najniższe ceny, krótkie terminy realizacji zleceń i szeroki wybór nagrobków.

Zajmujemy się dodatkowo pełną obsługą w zakresie powinności montażowych.