Nagrobki Zambrów

Nagrobki granitowe – Zambrów • Wysokie Mazowieckie • Kolno • Rogienice Wielkie i okolice – największy wybór
Zajmujemy się obróbką kamienia naturalnego. Specjalizujemy się w wykonywaniu nagrobków granitowych według naszych własnych projektów oraz na indywidualne zamówienie. Cały proces produkcji, począwszy od zakupu surowca, aż po montaż nagrobka, wykonujemy we własnym zakresie bez udziału pośredników oraz podwykonawców. Dzięki doświadczeniu zdobywanym przez długi okres działalności na rynku usług kamieniarskich w regionie, na każdym etapie produkcji, jesteśmy w stanie kontrolować jakość naszego produktu oraz terminy realizacji.

W naszych punktach sprzedaży nagrobków (w Łomży oraz Piątnicy) mogą Państwo zapoznać się z największą w Zambrowie i okolicach stałą ekspozycją gotowych nagrobków różnego rodzaju. Począwszy od nagrobków pojedyńczych i podwójnych, grobowców a skończywszy na specjalnych wzorach nagrobków dziecięcych. Naszym Klientom oferujemy również wybrane egzemplarze nagrobków w specjalnych promocyjnych cenach.

Producent nagrobków JW Granit oferuje również szeroki wybór galanterii nagrobnej (wazony, lampki, krzyże, litery oraz inne akcesoria cmentarne) oraz szereg usług dodatkowych, w tym między innymi:

  • profesjonalne doradztwo;
  • montaż nagrobków w całym kraju
  • liternictwo w pełnym zakresie;
  • obkładanie nagrobków kostką granitową.

Na poniższej mapie zaznaczono lokalizację naszych salonów sprzedaży nagrobków w najbliższej okolicy Zambrowa, Kolna, Rogienic Wielkich na terenie których w stałej ofercie, znajduje się duży wybór nagrobków produkowanych w naszym zakładzie. Kupując nagrobki w naszej Firmie kupują Państwo bezpośrednio od producenta bez żadnych pośredników.

Punkt Obsługi Klienta Łomża
JW Granit

ul. Przykoszarowa 10
18-400 Łomża

tel. kom. 660 979 150


Wyświetl większą mapę

SIEDZIBA FIRMY
UL. JEDWABIEŃSKA 28A
18-421 PIĄTNICA

KONTAKT TELEFONICZNY:
TEL 086 219 14 49,
TEL/FAX 086 219 10 01
TEL. KOM. Eryk Wiśniewski 510172808
TEL. KOM. Jan Wiśniewski 502401587


Wyświetl większą mapę

Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów z Zambrowa, Kolna, Rogienic Wielkich, Wysokie Mazowieckie do naszych punktów obsługi klienta oraz siedziby firmy.

Przed odwiedzeniem naszego salonu sprzedaży nagrobków mogą Państwo obejrzeć nasze niektóre nagrobki w dziale “Galeria”. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą handlową.

W naszych salonach sprzedaży mogą Państwo również się dowiedzieć o pozostałej części naszej produkcji przeznaczonej dla budownictwa.
W naszej ofercie znajdują się elementy budowlane oraz wystroju wnętrz takie jak:

  • parapety;
  • schody;
  • blaty kuchenne;
  • blaty łazienkowe;
  • obudowy do kominków.

Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie firmowej JW Granit lub u naszych pracowników w salonach sprzedaży.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania – za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie – szczegóły dotyczące kontaktu z naszą firmą znajdą Państwo w dziale “Kontakt”.

[print_thumbnail_slider]

Serdecznie zapraszamy do współpracy.